Menü
Alışveriş Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

1-) Ürünler Nekadar sürede tarafımıza ulaştırılmaktadır?

Siparişinizi onayladıktan sonra ki 24-48 saat içerisinde tüm ürünleriniz eksiksiz bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.


2-) Siparişlerimiz hakkında nasıl bilgi sahibi olabiliriz?

Sistem üzerinden üye girişinizi sağladıktan sonra Hesabım > Geçmiş Siparişlerim kısmına giderek mevcut siparişlerinizi ve durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıyetten siparişinizin durumu güncellendiğinde tarafınıza doğrudan bilgilendirme yapılmaktadır.


3-) Ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi nasıl alabiliriz?

Sitemizde yer alan ürünlerimiz ile ilgili olabildiğince zengin bir içerik oluşturulmaya çalışılmıştır. Hemen hemen tüm özellikler eklenmiştir. Yine de ekstra sorularınız ve aklınıza takılanlar için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


4-) Siparişlerimizin targo takibini nasıl sağlayabiliriz?

Sistemimiz üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş Siparişlerim kısmına giderek siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir veya aynı alanda siparişinize ait kargo takip bilgisine ulaşabilirsiniz.


5-) Alt yapıda ne tür güvenlik önlemleri sağlanmaktadır?

E-ticaret sitemiz öncelikle SSL Güvenlik sertifikasına sahiptir. Ekstra olarak CDN & Firewall servisleri etkinleştirilmiştir. Herdaim güncel yazılım ve altyapı versiyonlarını tercih etmekteyiz. Düzenli olarak her ihtimale karşı hata kayıtları kontrol edilmektedir. Bu bağlamda sizlere her daim huzurlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktayız.

Gizlilik Politikası ve KVKK GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASIFirmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.